Teenused

Tuuliku Autoremont kaubamärgi alt pakume autoremondi teenuseid era- ja äriklientidele. Peamiselt teenindame sõiduautosid, maastureid ning väikebusse, kuid abistame ka rasketehnika remontimisel. Meie professionaalne meeskond aitab Teil alati leida parimaid lahendusi, vastavalt teie soovidele.

Autoremont. Auto hooldus. Autoremont Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Autoremont

Teostame erinevaid autode hooldustöid, mida kliendi sõiduk võib vajada. Auto regulaarne hooldamine on vajalik, et ennetada tehnilisi rikkeid ning muid autosõitu takistavaid probleeme. Meie juures toimub auto remont ja hooldus vastavalt tootja tehase poolt esitatud nõuetele.

Auto kliimasüsteemi täitmine

Kliimasüsteemi hooldus

Hind 50€ (-500g), iga järgnev 100g +7€)

R134a gaas
Kliimade täitmine ja kontroll
Lekete tuvastamine UV-lambiga
Kliimaga seotud varuosade remont ja vahetamine.

Mootori remont. Mootori hooldus. Autoremont Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Mootori remont

Mootor on auto süda ning see vajab hooldamist. Kui Teie autol esineb mootori töös anomaaliaid, nagu näiteks liiga pikk käivitumine, jõukadu, liigne vibratsioon, liigne suits või tahm väljalaskes, õlilekked jne, siis meie saame aidata. Lisaks pakume mootori rihmade ja kettide vahetust ning muid hooldustöid.

Diagnostika. Auto diagnostika. Kindel partner Põlvamaal - Tuuliku Autoremont

Diagnostika

Autoremont saab alguse diagnostikaks. Me võime kuulda, et auto veermik koliseb või mootor ei tööta päris nii nagu peab. Samamoodi me võime näha, et hoiatustuli armatuuril põleb. Kogenenud mehhaaniku poolt teostatav diagnostika ütleb annab juba vastuse, mis on probleem ning mida on vaja teha probleemi lahendamiseks. Tuuliku Autokeskus saab teostada diagnostikat enamlevinud brändide sõiduautodele, kaubikutele ja bussidele.

Sillastend. 3D Sillastend. Sillastend Põlvas - Tuuliku Autokeskus

3D-sillastend

Silla geomeetriast sõltub nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Korrektselt reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini.

Meie töökojas on kasutusel tipptasemel John Beam 3D sillastend, millega saame kiirelt ja täpselt auto veermiku geomeetria paika. Sildade reguleerimist teostame sõiduautodele, kaubikutele ja bussidele.

Keevitustööd. Auto keevitamine. Autoremont Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Keevitustööd

Vajadus keevitustööde järgi on meie kliimas võrdlemisi suur. Talvine soolasegune vesi teedel kiirendab oluliselt auto roostetamist, mille tulemusena tuleb vahetada keredetaile, parandada summuteid jms. Tuuliku Autokeskuse professionaalid saavad Teid sellega aidata.

Keevitustöid teostame nii sõiduautodele, maasturitele, kaubikutele kui ka rasketehnikale.

Muud teenused

Tuuliku Autokeskuse lisateenused

Lisaks eelnevale pakub Tuuliku Autokeskus ka muid autoremondiga seotud teenuseid. Juhul kui Te ei leidnud enda murele siit vastust, siis võtke meiega ühendust ning me saame koos leida probleemile lahenduse.

Varuosad

Tuuliku Autokeskus teeb koostööd Eesti suurimate autovaruosade tarnijatega. Meie tarneahelas on saadaval pea kõik vajalikud varuosad väga soodsa hinnaga. See tähendab seda, et Teil ei ole vaja tulla oma varuosaga remonditöökotta lootuses, et sobivad varuosad on kaasas.
Tulge meie juurest läbi ning vaatame sõiduvahendi üle, saame koostada täpse nimekirja vajalikest varuosadest ning teha selle põhjal ka täpse hinnapakkumise. Varuosade tarne on meil kiire, alates poolest tööpäevast.

MIDA MEIE KOHTA RÄÄGITAKSE

Kliendi tagasiside