IVECO DAILY 19 KOHTA

Project Description

IVECO DAILY 19 KOHTA

Soovid sõita liinibussiga peole või muule üritusele, kuid tahad et bussipeatus oleks täpselt ukse ees? Meie masinapargis on ka kaks Iveco Daily bussi, mida kasutame peamiselt liinisõitudel, kuid neid on võimalik tellida ka juhusõitudeks.

Istekohti

20

Seisukohti

7


Sobivus

Hea lahendus olukordadeks, kus on et bussipeatus oleks täpselt ukse ees


Väljalaskeaasta

2018

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Samuti on meie bussipargis tellitavad lihtsamad 16 ja 19 kohalised väiksemad bussid ning 50 kohaline reisibuss olukordadeks, mil on vaja sõita kohtadesse, kus mugavustega buss on liigne.

Suurematel bussidel on mahukas pagasiruum. Tellides väiksemat bussi näiteks lennujaama sõiduks ning kohvreid on kaasas rohkem kui bussi mahub, siis saame kasutada ka nn kohvrihaagist, et kogu pagas saaks kindlalt ja turvaliselt kaasa võetud

Teostame tellimusreise nii Eestis kui ka Euroopas. Täpse hinna saamiseks helistage meile numbril +372 53 004 540 või täitke päringuvorm.