MERCEDES-BENZ EVOBUS TOURINO 33 KOHTA

Project Description

MERCEDES-BENZ EVOBUS TOURINO 33 KOHTA

Kõikide mugavustega buss juhu- ja turismisõitude jaoks. Kõikide mugavustega, sobides sedasi keskmise suurusega gruppidele nii Euroopas kui Eestis pikemate reiside sõiduvahendiks. Bussis on olemas WC, mugavad nahkistmed ning suur jalaruum istmete vahel, et sõit oleks meeldiv ning mugav.

Istekohti

33


Mugavusvarustus

Suur jalaruum

WC bussi tagaosas

Kliimaautomaatika


Giidi lisad

Helisüsteemiga integreeritud mikrofon


Sobivus

Keskmiste gruppidega juhu- ja turismireiside jaoks Eestis ja Euroopas


Väljalaskeaasta

2005

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Samuti on meie bussipargis tellitavad lihtsamad 16 ja 19 kohalised väiksemad bussid ning 50 kohaline reisibuss olukordadeks, mil on vaja sõita kohtadesse, kus mugavustega buss on liigne.

Suurematel bussidel on mahukas pagasiruum. Tellides väiksemat bussi näiteks lennujaama sõiduks ning kohvreid on kaasas rohkem kui bussi mahub, siis saame kasutada ka nn kohvrihaagist, et kogu pagas saaks kindlalt ja turvaliselt kaasa võetud

Teostame tellimusreise nii Eestis kui ka Euroopas. Täpse hinna saamiseks helistage meile numbril +372 53 004 540 või täitke päringuvorm.