MERCEDES-BENZ SPRINTER 20 KOHTA

MERCEDES-BENZ SPRINTER 20 KOHTA


Buss Description
20 kohaline buss. Busside tellimine - Tuuliku Reisid

MERCEDES-BENZ SPRINTER 20 KOHTA

Väga mugav väikebuss pisemate gruppide jaoks. Selles bussis on olemas kõik mugavused, et Teie reis mööduks mugavalt ning kohale jõudes oleksite puhanud. Suure jalaruumiga nahkistmed teevad ka sõidu nauditavaks.

Istekohti

20


Mugavusvarustus

USB laadimispesad

220 V voolupesad

Suure jalaruumiga mugavad nahkistmed

Kliimaautomaatika


Giidi lisad

Helisüsteemiga integreeritud mikrofon


Sobivus

Väiksemate gruppidega tellimusreiside jaoks Eestis ja Euroopas


Väljalaskeaasta

2017

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Samuti on meie bussipargis tellitavad lihtsamad 16 ja 19 kohalised väiksemad bussid ning 50 kohaline reisibuss olukordadeks, mil on vaja sõita kohtadesse, kus mugavustega buss on liigne.

Suurematel bussidel on mahukas pagasiruum. Tellides väiksemat bussi näiteks lennujaama sõiduks ning kohvreid on kaasas rohkem kui bussi mahub, siis saame kasutada ka nn kohvrihaagist, et kogu pagas saaks kindlalt ja turvaliselt kaasa võetud

Teostame tellimusreise nii Eestis kui ka Euroopas. Täpse hinna saamiseks helistage meile numbril +372 53 004 540 või täitke päringuvorm.