MERCEDES-BENZ SPRINTER VIP 12 KOHTA

MERCEDES-BENZ SPRINTER VIP 12 KOHTA


Buss Description
13 kohaline VIP buss. Busside tellimine - Tuuliku Reisid

MERCEDES-BENZ SPRINTER VIP 11 KOHTA

Ülim mugavus bussisõidul uue VIP bussiga. See buss on kohandatud just võimalikult mugavaks ning rahulikuks transpordivahendiks ning ideaalne kasutada siis, kui mugavus kaalub üles mahutavuse. Bussil on 11 istekohta ohtra jalaruumiga. Integreeritud teler bussi eesotsas koos eraldi HDMI sisendiga, kompaktne külmik ja väga mugavad istmed teevad reisi nauditavaks.

Istekohti

12


Mugavusvarustus

Kompaktne külmik

220 V voolupesad

Suure jalaruumiga mugavad nahkistmed

TV koos HDMI sisendiga

Kliimaautomaatika


Giidi lisad

Helisüsteemiga integreeritud mikrofon


Sobivus

Väiksemate gruppidega tellimusreiside jaoks Eestis ja Euroopas


Väljalaskeaasta

2015

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Samuti on meie bussipargis tellitavad lihtsamad 16 ja 19 kohalised väiksemad bussid ning 50 kohaline reisibuss olukordadeks, mil on vaja sõita kohtadesse, kus mugavustega buss on liigne.

Suurematel bussidel on mahukas pagasiruum. Tellides väiksemat bussi näiteks lennujaama sõiduks ning kohvreid on kaasas rohkem kui bussi mahub, siis saame kasutada ka nn kohvrihaagist, et kogu pagas saaks kindlalt ja turvaliselt kaasa võetud

Teostame tellimusreise nii Eestis kui ka Euroopas. Täpse hinna saamiseks helistage meile numbril +372 53 004 540 või täitke päringuvorm.