VOLVO JONCKHEERE B12B MISTRAL 60 KOHTA

Project Description

VOLVO JONCKHEERE B12B MISTRAL 60 KOHTA

Turismibuss, mis sobib nii Eesti sisesteks sõitudeks kui ka pikemateks Euroopa sõitudeks. Buss mahutab suurema grupi – näiteks kahe klass õpilased koos õpetajate, vanemate ning giidiga. Bussil on topelt tagasild, mis tagab eriti sujuva ning mugava sõidu.

Istekohti

60


Mugavusvarustus

Suur jalaruum

WC bussi keskosas

Külmkapp jookide ning söökide mugavaks transpordiks

Kliimaautomaatika


Giidi lisad

Helisüsteemiga integreeritud mikrofon


Sobivus

Suurte gruppidega juhu- ja turismireiside jaoks Eestis ja Euroopas


Väljalaskeaasta

2004

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Samuti on meie bussipargis tellitavad lihtsamad 16 ja 19 kohalised väiksemad bussid ning 50 kohaline reisibuss olukordadeks, mil on vaja sõita kohtadesse, kus mugavustega buss on liigne.

Suurematel bussidel on mahukas pagasiruum. Tellides väiksemat bussi näiteks lennujaama sõiduks ning kohvreid on kaasas rohkem kui bussi mahub, siis saame kasutada ka nn kohvrihaagist, et kogu pagas saaks kindlalt ja turvaliselt kaasa võetud

Teostame tellimusreise nii Eestis kui ka Euroopas. Täpse hinna saamiseks helistage meile numbril +372 53 004 540 või täitke päringuvorm.