Meist

Kus me oleme, kuhu me viime…

Tuuliku Reisid OÜ on 2005. aastal asutatud Lõuna-Eesti ettevõte. Meie põhitegevuseks on bussidega tellimusvedude tegemine nii Eestis kui mujal Euroopas.

Meie bussid asuvad Põlvamaal Savernas, poolel teel Tartust Võrru – vahemaa mõlemas suunas 35 km – Otepää kõrgustikul. Viime Teid turvaliselt Teie poolt soovitud sihtpunkti Eestis, Euroopas või Skandinaavias, et rikastada Teie igapäevaelu meeldejäävate reisielamustega.

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Busside tellimine

Bussireisid

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid, pisikesed 16-kohalised bussid ning suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Autopesu. Tuuliku Autopesula.

Autopesula

Meie autopesulas saab iga auto puhtaks. Pakume mitmeid erinevaid pesuprogramme, vastavalt klientide vajadustele. Teenuste nimekirjas on nii soodne ja kiire kiirpesu kui ka näiteks põhjalik süvapesu koos püsivaha lisamisega. Samuti pakume salongipuhastuse pakette.

Autoremont. Tuuliku Autokeskus.

Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele alates lihtsast veermiku hooldusest ja rehvivahetusest, lõpetades sillastendi ja mootori kapitaalremondiga.

33 kohaline buss. Busside tellimine - Tuuliku Reisid
23 kohaline buss. Busside tellimine - Tuuliku Reisid
Autopesula. Autode käsipesu. Autopesula Põlva maakonnas - Tuuliku Autopesula

Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele. Lisaks autoremondile on meil samas hoones ka Tuuliku Autopesula, kus pakume kvaliteetset sõidukite sise- ja välispesu.

Tuuliku Autopesula

Tuuliku Autopesula nime all pakume klientidele mugavat võimalust autode, maasturite ja busside pesuks.

Meie autopesulas saab iga auto puhtaks. Pakume mitmeid erinevaid pesuprogramme, vastavalt klientide vajadustele. Teenuste nimekirjas on nii soodne ja kiire kiirpesu kui ka näiteks põhjalik süvapesu koos püsivaha lisamisega. Samuti pakume salongi puhastuse pakette.

Tuuliku Transport

Tuuliku Reisid OÜ pakub transporditeenust “Tuuliku Transport” kaubamärgi all. Ettevõtte kasutuses on kolm Scania kallurit erinevate puisteainete veoks (vili, kruus, killustik, väetis) ning tenthaagis muu kauba veoks.

Tuuliku Transport pakub ka juhuvedude teenuseid olukordadeks, kus on vaja ühekordset transporditeenust. Samuti pakume klientidele nii kaubiku kui haagiste renti, et Teie saaksite oma väiksemad esemed või auto vajalikku kohta transportida.

0
+
Aastat kogemusi
0
+
Rahulolevat klienti
0
+
Tellimussõitu
0
+
Läbitud kilomeetrit

Mida meie kohta öeldakse

Klientide tagasiside