Ettevõttest

Kus me oleme, kuhu me viime…

Tuuliku Reisid OÜ on 2005. aastal asutatud Lõuna-Eesti ettevõte. Meie põhitegevuseks on bussidega tellimusvedude tegemine nii Eestis kui mujal Euroopas.

Meie bussid asuvad Põlvamaal Savernas, poolel teel Tartust Võrru – vahemaa mõlemas suunas 35 km – Otepää kõrgustikul. Viime Teid turvaliselt Teie poolt soovitud sihtpunkti Eestis, Euroopas või Skandinaavias, et rikastada Teie igapäevaelu meeldejäävate reisielamustega.

Tuuliku Reisid bussipargis on erinevad bussid, mis katavad kõikide klientide vajadused. Bussipargis on esindatud uuemad täismugavustega väikesed ning keskmised bussid ja suur 60 kohaline turismibuss nii lühikeste kui pikemate sõitude jaoks.

Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele. Lisaks autoremondile on meil samas hoones ka Tuuliku Autopesula, kus pakume kvaliteetset sõidukite sise- ja välispesu.

Tuuliku Autopesula

Tuuliku Autopesula nime all pakume klientidele mugavat võimalust autode, maasturite ja busside pesuks.

Meie autopesulas saab iga auto puhtaks. Pakume mitmeid erinevaid pesuprogramme, vastavalt klientide vajadustele. Teenuste nimekirjas on nii soodne ja kiire kiirpesu kui ka näiteks põhjalik süvapesu koos püsivaha lisamisega. Samuti pakume salongi puhastuse pakette.

Tuuliku Transport

Tuuliku Reisid OÜ pakub transporditeenust “Tuuliku Transport” kaubamärgi all. Ettevõtte kasutuses on kolm Scania kallurit erinevate puisteainete veoks (vili, kruus, killustik, väetis) ning tenthaagis muu kauba veoks.

Tuuliku Transport pakub ka juhuvedude teenuseid olukordadeks, kus on vaja ühekordset transporditeenust. Samuti pakume klientidele nii kaubiku kui haagiste renti, et Teie saaksite oma väiksemad esemed või auto vajalikku kohta transportida.