Materjali müük

Tuuliku Autokeskus pakub mugavat lahendust tellida killustik, kruus, liiv ja muld mugavalt ühest kohast koos transpordiga. Teenindame peamiselt Lõuna-Eesti piirkonda (Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa ning Otepää piirkond).

Materjali lõpphind sõltub tellitava materjali kogusest ning transpordi kaugusest. Tellimiseks võtke meiega ühendust ning leiame lahendused.

Liiva müük Põlvamaal - Tuuliku Transport

Liiva müük

Liiv on peeneteraline sete, mille koostisesse kuuluvad põhiliste mineraalidena kvartsi, päevakivi jms osakesed. Liiv on väga laialt kasutatav maavara, mida leiab Eestis peaaegu kõikjalt. Suurim nõudlus liiva järgi on ehitusessektoris, kus liiva kasutatakse mörtide valmistamisel, betooni, raudbetooni ja asfaltbetooni täiteks, täitematerjalina teedeehituses ja lisandina tsemenditööstuses. Aiapidajale sobib liiv hästi nii liivakastitäiteks kui sillutiskivide paigaldamiseks.

Killustiku müük Põlvamaal - Tuuliku Transport

Killustiku müük

Killustik on kivimist purustamise ja sõelumise teel saadud ehitusmaterjal. Killustik on väga laialt kasutatud materjal maailmas, Eestis toodetakse killustikku peamiselt lubjakivist ja koguseliselt mitmeid miljoneid kuupmeetreid aastas. Killustikku kasutatakse suures osas aluspinnasena asfalti tootmisel, kõnniteede, platside ja vundamentide ehitusel ning ehitustöödes näiteks betoonsegude valmistamisel.

Kruusa müük Põlvamaal - Tuuliku Transport

Kruusa müük

Looduslikku kruusa iseloomustab väikeste kiviterade ja suuremate kivide kooslus. Materjali terasuurus on valdavalt vahemikus 2-64 mm. Kruusa kasutatakse eelkõige tee-ehitusel tee aluspõhja rajamisel ning täitematerjalina.

Mulla müük Põlvamaal - Tuuliku Transport

Mulla müük

Muld sobib suurepäraselt kasutamiseks aia- ja haljastustööde läbiviimisel. Kvaliteetset mulda kasutatakse enamasti korteriühistutele ja kodumajapidamistele muruplatside rajamisel või nende tasandamisel.