Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele. Lisaks autoremondile on meil samas hoones ka Tuuliku Autopesula, kus pakume kvaliteetset sõidukite sise- ja välispesu.

Teenused

Autoremont

Tuuliku Autoremont pakume kliendile autoremondi ja hoolduse teenuseid.  Meie professionaalne meeskond aitab Teil alati leida parimaid lahendusi, vastavalt Teie soovidele.Loe lähemalt »

Rehvivahetus

Teostame sõiduautode, kaubikute, busside ning veoautode rehvivahetust. Meie kogenenud ja väljaõppega meeskond hoolitseb selle eest, et Teie autol oleks rehvid korrektselt paigaldatud ning sõit turvaline.Loe lähemalt »

Sillastend

Silla geomeetriast sõltub nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Korrektselt reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini.

Meie töökojas on kasutusel tipptasemel John Beam 3D sillastend, millega pakume sildade reguleerimist nii sõiduautodele, kaubikutele ja bussidele.Loe lähemalt »

Diagnostika

Autoremont ei ole kristallkuulilt vastuste lugemine. Miks auto sellist häält teeb? Miks see hoiatustuli armatuuril põleb? Miks minu auto käima ei lähe? Sellistele küsimustele annab kõige parema vastuse korrektne diagnostika, tuvastada autol esinevate vigade põhjused.Loe lähemalt »

Autotreiler

Tuuliku Autokeskuse masinapargis on olemas ka autotreiler, millega saame tuua Teie auto remonditöökotta ka siis, kui auto ei ole võimeline omal jõul liikuma.