Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele. Lisaks autoremondile on meil samas hoones ka Tuuliku Autopesula, kus pakume kvaliteetset sõidukite sise- ja välispesu.

Autoremont. Auto hooldus. Autoremont Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Autoremont

Tuuliku Autoremont pakume kliendile autoremondi ja hoolduse teenuseid. Meie professionaalne meeskond aitab Teil alati leida parimaid lahendusi, vastavalt Teie soovidele.

Rehvivahetus. Kvaliteetne rehvivahetus Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Rehvivahetus

Teostame sõiduautode, kaubikute, busside ning veoautode rehvivahetust. Meie kogenenud ja väljaõppega meeskond hoolitseb selle eest, et Teie autol oleks rehvid korrektselt paigaldatud ning sõit turvaline.

Sillastend. 3D Sillastend. Sillastend Põlvas - Tuuliku Autokeskus

Sillastend

Silla geomeetriast sõltub nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Korrektselt reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini.
Meie töökojas on kasutusel tipptasemel John Beam 3D sillastend, millega pakume sildade reguleerimist nii sõiduautodele, kaubikutele ja bussidele.

Diagnostika. Auto diagnostika. Kindel partner Põlvamaal - Tuuliku Autoremont

Diagnostika

Autoremont ei ole kristallkuulilt vastuste lugemine. Miks auto sellist häält teeb? Miks see hoiatustuli armatuuril põleb? Miks minu auto käima ei lähe? Sellistele küsimustele annab kõige parema vastuse korrektne diagnostika, tuvastada autol esinevate vigade põhjused.

Muud teenused

Tuuliku Autokeskuse lisateenused

Lisaks eelnevale pakub Tuuliku Autokeskus ka muid autoremondiga seotud teenuseid. Juhul kui Te ei leidnud enda murele siit vastust, siis võtke meiega ühendust ning me saame koos leida probleemile lahenduse.

Autovaruosad

Varuosad

Tuuliku Autokeskus teeb koostööd Eesti suurimate autovaruosade tarnijatega. Meie tarneahelas on saadaval pea kõik vajalikud varuosad väga soodsa hinnaga. See tähendab seda, et Teil ei ole vaja tulla oma varuosaga remonditöökotta lootuses, et sobivad varuosad on kaasas.
Tulge meie juurest läbi ning vaatame sõiduvahendi üle, saame koostada täpse nimekirja vajalikest varuosadest ning teha selle põhjal ka täpse hinnapakkumise. Varuosade tarne on meil kiire, alates poolest tööpäevast.

Asendusauto - Tuuliku Reisid OÜ

Kliimasüsteemi täitmine

Hind 50€ (-500g), iga järgnev 100g +7€)

R134a gaas
Kliimade täitmine ja kontroll
Lekete tuvastamine UV-lambiga
Kliimaga seotud varuosade remont ja vahetamine.

MIDA MEIE KOHTA RÄÄGITAKSE

Kliendi tagasiside