Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont

Tuuliku Autoremont töökojas pakume autoremondi ning hoolduse teenuseid nii sõiduautodele ja väikekaubikutele kui ka bussidele ja veoautodele. Lisaks autoremondile on meil samas hoones ka Tuuliku Autopesula, kus pakume kvaliteetset sõidukite sise- ja välispesu.

Autoremont. Auto hooldus. Autoremont Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Autoremont

Tuuliku Autoremont pakume kliendile autoremondi ja hoolduse teenuseid. Meie professionaalne meeskond aitab Teil alati leida parimaid lahendusi, vastavalt Teie soovidele.

Rehvivahetus. Kvaliteetne rehvivahetus Põlvamaal - Tuuliku Autokeskus

Rehvivahetus

Teostame sõiduautode, kaubikute, busside ning veoautode rehvivahetust. Meie kogenenud ja väljaõppega meeskond hoolitseb selle eest, et Teie autol oleks rehvid korrektselt paigaldatud ning sõit turvaline.

Sillastend. 3D Sillastend. Sillastend Põlvas - Tuuliku Autokeskus

Sillastend

Silla geomeetriast sõltub nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Korrektselt reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini.
Meie töökojas on kasutusel tipptasemel John Beam 3D sillastend, millega pakume sildade reguleerimist nii sõiduautodele, kaubikutele ja bussidele.

Diagnostika. Auto diagnostika. Kindel partner Põlvamaal - Tuuliku Autoremont

Diagnostika

Autoremont ei ole kristallkuulilt vastuste lugemine. Miks auto sellist häält teeb? Miks see hoiatustuli armatuuril põleb? Miks minu auto käima ei lähe? Sellistele küsimustele annab kõige parema vastuse korrektne diagnostika, tuvastada autol esinevate vigade põhjused.

Muud teenused

Tuuliku Autokeskuse lisateenused

Lisaks eelnevale pakub Tuuliku Autokeskus ka muid autoremondiga seotud teenuseid. Juhul kui Te ei leidnud enda murele siit vastust, siis võtke meiega ühendust ning me saame koos leida probleemile lahenduse.

Autovaruosad

Varuosad

Tuuliku Autokeskus teeb koostööd Eesti suurimate autovaruosade tarnijatega. Meie tarneahelas on saadaval pea kõik vajalikud varuosad väga soodsa hinnaga. See tähendab seda, et Teil ei ole vaja tulla oma varuosaga remonditöökotta lootuses, et sobivad varuosad on kaasas.
Tulge meie juurest läbi ning vaatame sõiduvahendi üle, saame koostada täpse nimekirja vajalikest varuosadest ning teha selle põhjal ka täpse hinnapakkumise. Varuosade tarne on meil kiire, alates poolest tööpäevast.

Asendusauto - Tuuliku Reisid OÜ

Asendusauto

Soovite auto remonti tuua, kuid vaja on veel tööl ära käia või pakilised toimetused ära teha sel ajal, kui auto on tõstuki peal. Pole probleemi! Meie Tuuliku Autokeskuses mõistame, et ka Teil on vahepeal palju tegemisi ning auto hoolduse ajal ei saa elu seisma jääda. Just seepärast ongi meil võimalik saada remonditööde ajaks asendusauto, et ükski toimetus tegemata ega elu seisma jääks.
Asendusauto kasutamiseks võtke enne remondiaja planeerimist meiega ühendust, et saaksime 100% kindlad olla, et auto on saadaval.

Haagiste rent - Tuuliku Autokeskus

Autotreiler

Tuuliku Autokeskuse masinapargis on olemas ka autotreiler, millega saame tuua Teie auto remonditöökotta ka siis, kui auto ei ole võimeline omal jõul liikuma. Olgu selleks siis mootori puudumine, pukseerimiskõlbmatus või muud põhjused - auto peab töökotta niikuinii jõudma.
Samuti on võimalik Tuuliku Autokeskuses autotreilerit rentida, kui soovite ise auto, maasturi või väikekaubiku meie töökotta viia või teise kohta transportida.

MIDA MEIE KOHTA RÄÄGITAKSE

Kliendi tagasiside